Děláme brány i ploty s láskou

S čím vám můžeme pomoci


Samonosné brány

Samonosné posuvné brány pro Vás vyrábíme a montujeme již dlouhou řadu let. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vyhovíme i méně standardním požadavkům.

Postaráme se o výrobu i montáž samonosných posuvných bran. Rádi Vám ukážeme již zrealizované zakázky, abyste si lépe dovedli představit, jak bude hotová práce vypadat. Samonosné posuvné brány jsou určeny k uzavření vjezdů na pozemek a tvoří jeden z nejdůležitějších designových prvků.

Samonosné posuvné brány se otevírají do strany podél oplocení, díky čemuž dochází k úspoře prostoru vjezdu. Brány Ostrava vyrábí brány na klíč. Vše ovládáte pohodlně z auta.

Veškeré povrchové úpravy provádíme na základě předchozí domluvy s klientem. Povrchové úpravy zahrnují například zinkování, nástřik i výplně. Poradíme Vám i s těmi nejmenšími detaily. Uděláme co nejvíce, abyste s naší prací byli maximálně spokojeni.


Hliníkové brány

Trápí Vás komplikovaný vjezd na Váš pozemek? Pokud hledáte vhodnou bránu s moderním vzhledem a uvítáte bezúdržbové řešení, je pro Vás hliníková brána tím nejvhodnějším řešením.

Brány jsou součástí každého vjezdu a  BRÁNY I PLOTY  rádi poradí s výběrem. Přednosti, které u hliníkových bran nalezneme, je jejich dlouhá životnost a především bezúdržbovost. Hliníkové brány budou stále vypadat jako nové bez ohledu na uplynulý čas.

Hliníkové brány vyrábíme křídlové i samonosné. Tyto brány Vám dají širokou škálu výběru tvarů i výplní, s čímž Vám samozřejmě BRÁNY I PLOTY rádi poradí.


KŘÍDLOVÉ BRÁNY A SKLÁDACÍ BRÁNY

Křídlové brány a skládací brány se obvykle otevírají směrem na pozemek či na ulici, pokud to dostatek místa dovolí. Jsou tedy vhodné především tam, kde je dostatečný prostor. Otevírání křídlové brány může být ruční, ale i automatické. Brány mohou být jednokřídlové i dvoukřídlové. Rádi Vám vysvětlíme rozdíly mezi nimi, představíme Vám hlavní výhody i nevýhody. V případě potřeby vyrobíme také asymetrické dělení křídel brány. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Dodáváme pohony pro brány včetně připojení k připraveným přívodům elektrické energie. BRÁNY I PLOTY Vám vysvětlí případné nejasnosti. Společně najdeme to optimální řešení.


PLOTY

V nabídce máme ocelové, hliníkové a nerezové ploty,  a samozřejmě designové ploty či speciální oplocení. Rádi Vám blíže popíšeme jednotlivé kategorie a společnčě vybereme tu nejlepší možnost právě pro Vás. Postaráme se dodávku i odbornou montáž. Materiál, který používáme, odebíráme pouze od prověřených dodavatelů. Ploty i brány prochází přísnými testy a my tak můžeme zaručit maximální kvalitu, vysokou bezpečnost a dlouhou životnost.

K plotům Vám na míru vyrobíme i hliníkovou, křídlovou či samonosnou bránu. Pokud chcete něco menšího, zhotovíme branku přesně podle Vašich požadavků. Mohou být kované, ocelové, hliníkové nebo třeba ozdobné. Rádi s Vámi probereme veškeré rozdíly a doporučíme Vám to ideální řešení.